Bogazda Havza Turu, Evlenme Teklifi ve Dogum Gunu OrganizasyonlarıBir zamanlar ve aslında halen daha dünyanın kesişme noktasında bulunan İstanbul boğazı denli kültürü okunuşu tarihsel zenginliğini okunuşu süresince bulunduran görkemli benzer kent olması sebebiyle sert çok boğaz turu ve tekne turu düzenleyerek bu tarihi zenginliği sevdiklerinizle okunuşu misafirlerinizle işaret iyi şekilde yaşayabilirsiniz. Tarihi camiler, Topkapı Sarayı, tarihi yarımada, Karaköy, Eminönü, Kadıköy, Üsküdar, Beşiktaş okunuşu Ortaköy gibi tarihsel mekanları yoğunluk üzerinden gezerek en şiddetli şekilde turumuzdan semere alabilirsiniz. çokluk ortasında martılara simit atarken çay yudumlamak, eksiksiz aynı atmosferde arkadaşlarınızla işaret neşeli dakikaları turumuz yardımıyla geçirebilirsiniz.
Yemekli boğaz turu ile şiddetli İstanbul akşamında boğazda İstanbul ışıkları ve kamer ışığı ile beraberinde evlilik yıldönümü nü şaşırtı evlenme teklifleri ile süsleyerek ve kutlayarak keyifli aynı ziyafet okunuşu gerçekleştirebilirsiniz. Profesyonel aşçılarımız yardımıyla hazırlanan genişlik lezzetli yemekleri sizler kendince sunarak sizlere kaliteli aynı hizmeti yaşatacağız. Turlar ile düğün, nişan, konu yemeği, iftar organizasyonu okunuşu tevellüt haset kutlamaları gibi pek çok hizmetimiz mevcuttur. Sadece boğaz turu da yaparak işaret doğru şekilde istanbul’da gününüzü geçirebilir ve keyifli zamanlar yaşayabilirsiniz.
Bir hafta sonu arkadaşlarınızla toplanarak hoş zaman giyinmek uğruna ülkü eş etkinlik olacaktır. Boğaz turu İstanbul kendince vazgeçilmez ancak etkinliktir. Yurtdışından veya site dışından gelen misafirlerinizi okunuşu boğaz turu ile gezintiye çıkarmak sizler kendince arkadaşlarınızın gözünde şahane ancak intiba bırakacaktır. tam sadece eksperyans ile kandırıcı İstanbul’u işaret bol şekilde seçmek istiyorsanız sizleri bekliyoruz.
yat kiralama ile yanında daha çok organizasyonlar çok daha cazip ve fazla henüz eğlenceli. Her çeşit çeşit isteğinize bakarak düğün, nişan, alışveriş yemeği, iftar organizasyonu, tevellüt haset organizasyonu okunuşu mezuniyet baloları gibi organizasyonlara yatlarımızı kiralayabilir ve boğazda harika dakikalar geçirebilirsiniz. Saatlik yahut günce olarak kiralanan aşırı kamaralı yatlarımız ile havza kiralama hizmeti yardımıyla siz ve dostlarınız en güzel şekilde zaman geçirebilecek, sevdiklerinizle unutulmaz dakikalar yaşayarak kusursuz benzer zaman geçirebileceksiniz.
Yatlagezi.com olarak boğazda yat kiralama hizmeti siteye bak aldığınız da tecrübeli kaptanlarımız sayesinde genişlik uygun şekilde sizleri gezdirip okunuşu yüzme turları ile İstanbul’un güzelliklerinin tadına varabileceksiniz. tümsek isteklerinizi bize ilettikten aksi hâlde çalışmalara başlar ve etkinlik gününe kadar sitemizi inceleyin anık ederiz.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *